Construieşte-ţi cariera alături de profesionişti

Dacă vrei să iți pui în valoare profesionalismul și experiența, dacă îți plac provocările și vrei să iți construiești o carieră de succes într-o companie care încurajează inițiativa, spiritul de echipă și profesionalismul, aplică acum pentru unul din posturile disponibile sau trimite CV-ul tău la jobs@indsoft.ro.

Consultant CRM

Responsabilitati:

  • Cunoaşte foarte bine platforma CRM implementată;
  • Analizează necesităţile de business ale clienţilor;
  • Proiectează soluţia conform capabilităţilor platformei CRM;
  • Formulează cerințe privitoare la dezvoltarea de soluţii pe platforma CRM;
  • Configurează şi parametrizează aplicaţia CRM;
  • Implementează soluţia CRM la sediul clienților;
  • Realizează documentaţia aferentă diverselor faze ale proiectului de implementare;
  • Testează funcţionalităţile dezvoltate;
  • Instruiește clienții privind utilizarea CRM;
  • Asistă clienții pe parcursul utilizării CRM și oferă soluții adecvate la problemele acestora;
  • Realizează documentația de prezentare și utilizare a aplicațiilor;
  • Realizează prezentarea aplicației CRM la clienți.

Cerinte

  • Studii superioare finalizate;
  • Experienţă de lucru în firme private de cel puţin 3 ani, în domenii precum financiar, achiziţii, logistică sau vânzări;
  • Înţelegerea proceselor generale de business;
  • Reprezintă un avantaj experienţa în utilizarea sau implementarea de soluţii CRM;
  • Reprezintă un avantaj deţinerea carnetului de conducere categoria B, disponibilitate pentru deplasări;
  • Atitudine pozitivă, persoană comunicativă, spirit de echipă.

Oferta (beneficii, avantaje):

  • Pachet salarial atractiv;
  • Traininguri, certificări și specializări în domeniul de specific de activitate;
  • Oportunități de dezvoltare a unei cariere de succes în domeniul IT;
  • Mediu de lucru plăcut și stimulativ alături de o echipă de profesioniști.
Aplică acum! Trimite CV-ul tău la jobs@indsoft.ro.